Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Dostarczanie środków czystości i higienicznych

Sprzątnie powierzchni sklepowej i punktów usługowych

srodki_artNa Państwa życzenie dostarczamy środki czystości oraz wszelkiego rodzaju środki higieniczne. Współpracujemy z producentami oraz dystrybutorami środków renomowanych firm jak też dysponujemy w swojej ofercie środkami bardziej ekonomicznymi cenowo. Oferujemy Państwu również możliwość montażu różnego rodzaju podajników (papier toaletowy, ręczniki zz, ręczniki z rolki, mydło w płynie, torebki foliowe, automatyczne odświeżacze). Zajmujemy się także kontrolą zużycia poszczególnych środków, co pozwala na dostarczeniu kolejnego zamówienia w odpowiednim czasie oraz zabezpiecza przed ewentualnymi brakami.

Oferta chemii profesjonalnej

Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta, co, do jakości świadczonych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług, każdy obiekt posiada kierownika obiektu. Osoba ta przede wszystkim nadzoruje i kontroluje pracowników, zapewnienia ciągłość dostaw środków chemicznych i środków sanitarno - higienicznych jak również odpowiada za prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z administracją obiektu.

Jakość

Wszystkie oferowane środki chemii profesjonalnej reprezentują najwyższą, jakość, co oznacza zwłaszcza wydajność (bardzo wysoki poziom ich skoncentrowania) oraz to, że pozostawiają one przyjemne trwałe zapachy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej