Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie powierzchni sklepowej

Sprzątnie powierzchni sklepowej i punktów usługowych

sklep_artZachowanie czystości na powierzchniach handlowych takich jak na przykład galerie handlowe, czy sklepy wielko powierzchniowych, które codziennie są odwiedzane przez tysiące klientów stanowi nie lada wyzwanie dla firm sprzątających. Nasza firma PREMIUM CLEAN SERWIS za podstawę profesjonalnego sprzątania powierzchni handlowych obrała sobie przede wszystkim personel, a dokładnie przeszkolona i doświadczona załoga, której praca bezpośrednio przekłada się, na jakość oferowanych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy w określonym miejscu przechodzą serię szkoleń w zakresie metod i technologii sprzątania, stosowanych środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń. Dopiero tak przygotowany pracownik może samodzielnie wykonywać usługę na rzecz naszego klienta.

Kontrola jakości

Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta, co, do jakości świadczonych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług, każdy obiekt posiada kierownika obiektu. Osoba ta przede wszystkim nadzoruje i kontroluje pracowników, zapewnienia ciągłość dostaw środków chemicznych i środków sanitarno - higienicznych jak również odpowiada za prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z administracją obiektu.

Godziny pracy i sprzęt

Godziny pracy pracowników dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz do Państwa potrzeb. Sprzęt wykorzystywany do poszczególnych czynności dobierany jest do wielkości obiektu i zakresu wykonywanych prac.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej