Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie po imprezach zamkniętych i plenerowych

Sprzątanie po imprezach

imprezy_artWszyscy lubimy się bawić, przyjmować gości, ale niestety przychodzi również koniec zabawy i trzeba wszystko posprzątać. Mogą Państwo zlecić naszej firmie to niewdzięczne zadanie. Oferujemy Państwu sprzątanie zarówno przed imprezą w czasie montażu sprzętu i dekoracji jak też po imprezach. Zapewniamy obsługę nocną oraz zaopatrujemy w środki higieniczne. Na życzenie klienta podstawiamy kontener na śmieci oraz zapewniamy jego wywóz. Obsługujemy zarówno imprezy zamknięte jak też wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe. Jesteśmy elastyczni oraz dopasowujemy się do każdego klienta. Profesjonalne, kompleksowe i rzetelne sprzątanie to nasza specjalność.

Kompleksowe sprzątanie

PREMIUM CLEAN SERWIS oferuje Państwu usługi porządkowe w tym mycie witryn, okien, pranie wykładzin i tapicerki, sprzątanie biur. Porządki i utrzymanie czystości są naszą specjalnością. Oferta jest skierowana do biur znajdujących się w każdym większym mieście w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doświadczenie, częsta kontrola  nad wykonywanymi pracami oraz dobrze przeszkolony personel to nasza recepta na sukces. Wielofunkcyjne maszyny do czyszczenia dużych powierzchni skracają czas wykonywanej pracy przy jednoczesnym podwyższeniu jakości usługi.

Gwarancja jakości

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS jest firmą na którą mogą Państwo liczyć. Mają Państwo gwarancje, że wykonane przez nas usługi są zakończone rzetelnie, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Warto zainwestować w firmę sprzątającą która na pewno będzie pomocna. Nasza firma sprzątająca przyjedzie do Państwa na wcześniej wyznaczoną przez Państwa godzinę. Mogą Państwo zamówić naszą usługę a Państwa mieszkanie wróci do pierwotnego stanu z dnia poprzedniego i będzie lśniło czystością a Państwo w spokoju będą mogli odpocząć po trudach minionej nocy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej