Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie mieszkań aparatmentów i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

mieszkania_artNasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi niezwykle dynamiczny i szybki tryb życia, co sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające w mieszkaniach i domach. Nie ma nic przyjemniejszego niż moment gdy otworzą Państwo drzwi swojego domu, zaraz po tym gdy został wysprzątany - przez kogoś innego. To to uczucie gdy cały dom jest naprawdę czysty i pachnący. Profesjonalny serwis domowy może zaoferować Państwu to uczucie, oraz wiarę w to że chociaż jedna rzecz w Państwa zapracowanym dniu jest załatwiona do końca.

Dobry wybór

Wybierając firmę sprzątającą oczekują Państwo, żeby nie angażował zbyt dużo Państwa czasu a jednocześnie aby wyręczył Państwa w większości spraw domowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi. Wyczyścimy Państwa dom od piwnic po strych. Zrobimy to w takim czasie aby nie zakłócać Państwa cennego czasu. Sprzątamy domy i mieszkania od długiego czasu, więc ten temat znamy jak nikt inny. Mamy do tego wyszkolonych ludzi jak i nowoczesny sprzęt.

Elastyczność

Potrafimy dopasować się do wymagań klienta. Zaufanie, którym obdarzają Państwo naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS jest dla nas najważniejsze. Dobieramy więc personel, który jest rzetelny i dokładny. Czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników i zrobimy wszystko aby nigdy nie zawiedli naszych klientów. Prawie wszystkie problemy mogą Państwo rozwiązać szybko i bezstresowo wykonując tylko jeden telefon. Zapraszamy więc do korzystania z naszych usług a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej