Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Mycie okien metodą tradycyjną i alpinistyczną

Mycie okien

elewacje_artOkna są oczami biura. Jeśli są brudne "nie dostrzega się wielu możliwości i biznesowych okazji" jakie pojawiają się na Państwa drodze. Według Feng Shui są powiązane ze sławą i reputacją. Czyste i błyszczące okna sprawiają , że ludzie doceniają i podziwiają Państwa umiejętności. Na widok brudnych okien ludzie z politowaniem kręcą głową, przylepiają firmie etykietkę firmy nieudolnej i niedbałej. Przyjmujemy zlecenia na mycie okien metodą alpinistyczną z lin i podnośnika. Obecnie jesteśmy w stanie umyć praktycznie każde okno, niezależnie od tego czy jest to okno drewniane /rozkręcane/, plastikowe czy aluminiowe, oraz niezależnie od tego, na jakiej jest wysokości.

Mycie alpinistyczne i specjalistyczne

Mycie okien na wysokościach (metodą alpinistyczną)  realizujemy przy użyciu teleskopów, podnośników lub na linach przez wykwalifikowanych alpinistów. Z naszych usług korzystają niezliczone firmy oraz spółki. Oferta sporządzona przez naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS obejmuje mycie okien trudnodostępnych lub niedostępnych tradycyjnymi metodami. Wykonanie usługi poprzedza zawsze wizja mająca na celu sprawdzenie możliwości technicznych danego budynku.  Myjemy sprawnie i dokładnie nie pozostawiając smug i zacieków. Atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta wyróżniają nas na tle konkurencji. Usługi wykonujemy w godzinach i terminie dogodnym dla Państwa. 

Wykwalifikowany personel

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie i aktualne badania BHP oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania prac na wysokości oraz prac alpinistycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  Nasza firma sprzątająca używa środków, które są najwyższej jakości i niepozostawianą na oknach żadnych smug czy też zacieków. Koszt usługi zależy od rodzaju oraz powierzchni okien. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą prosimy o kontakt.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej