Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Specjalistyczne pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów i wykładzin

dywany_artWiększość z Państwa posiada w swoim domu lub też biurze wykładziny i dywany. Są one dekoracyjne, dodają wiele ciepła, jednak ich największą wadą jest ich podatność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, na których codziennie osadza się kurz, piasek czy też błoto, nie wspominając już o plamach po jedzeniu, piciu, smarach, olejach, farbach, kosmetykach. Wszystkie te brudy kumulują się, większość z nich utlenia się, pozostawiając dywan twardy i odporny na wszelkiego rodzaju działanie chemiczne i mechaniczne. Po kilku latach zanika już piękno i świetność wykładziny którą Państwo zakupili.

Profesjonalizm

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS pomoże przywrócić na nowo kolory, puszystość i czystość pranym powierzchniom pozostawiając na długo zapach świeżości. Sprzątanie dywanów i wykładzin rozpoczynamy od gruntownego odkurzania. Usuwa się wtedy luźno przylegający kurz jeżeli kurz osiadł się głęboko aż do struktury wykładziny rozprawimy się z nim używając urządzenia szczotkowego, który poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Zanim zabierzemy się do prania istotne jest aby usunąć plamy znajdujące się na wykładzinie.

Gwarancja jakości

Wszystkie czynności nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS wykonuje na sprzęcie Karcher, który jest niezawodny w walce z brudem. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą. Nasze usługi wykonujemy tylko u klienta w profesjonalny sposób z najwyższej klasy dokładnością i zaangażowaniem. Usługi wykonujemy wszędzie tam gdzie liczy się czystość i dobrze wykonana praca.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej