Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Czyszczenie podłóg, doczyszczanie chemiczne podłóg

Chemiczne czyszczenie podłóg

podlogiChemiczne doczyszczanie podłóg ma na celu usunięcie warstwy zanieczyszczeń z silnie zabrudzonej podłogi oraz usunięcie starych powłok polimerowych i nawarstwionych środków chemicznych. Do czyszczenia podłóg nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS używa specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalne i skuteczne środki czyszczące renomowanych firm. Chemiczne doczyszczanie podłóg ma na celu usunięcie warstwy zanieczyszczeń z silnie zabrudzonej podłogi oraz usunięcie starych powłok polimerowych i nawarstwionych środków chemicznych. Posadzki są zawsze wizytówkami miejsc, w których są zainstalowane.

Rodzaje podłóg

W budynkach biurowych czy też handlowych na podłodze spotykamy najczęściej posadzki twarde oraz wykonane z tworzyw sztucznych, np. PCV. Codziennie, w trakcie użytkowania wcierane są w nie wszelakie zabrudzenia jak piach przyniesiony na obuwiu, rozlane płyny. Codzienne sprzątanie posadzek jest niezbędne, jednak nawet najlepiej wykonane nie powstrzyma posadzki przed zużyciem, stratą estetycznego wyglądu.

Konserwacja

Dlatego ważne jest też okresowe, gruntowne ich doczyszczanie oraz zabezpieczanie specjalnymi powłokami, które poprawiają ich wygląd oraz przyjmują na siebie codzienne obciążenia, wydłużając żywotność każdej posadzki.Utrzymanie posadzek w czystości nie tylko przedłuża ich żywotność, ale też w prosty sposób poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy. W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni i rodzaju zabrudzeń dobieramy odpowiednie środki chemiczne zasadowe lub kwasowe. Środki te pozostawiają po sobie przyjemny zapach

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej