Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie w abonament dla firm i organizacji

Sprzątnie w abonamencie

abonamentPodczas wieloletniej działalności na rynku usług utrzymania czystości firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS zdobyła sobie bardzo znaną i cenioną markę. Pracownicy stale podnoszą jakość wykonywanych usług poprzez stosowanie coraz nowszych technologii, środków utrzymania czystości ważnych producentów oraz rozbudowanego systemu kontroli. Wytężona praca całego zespołu owocuje sukcesami odnoszonymi każdego dnia. Z roku na rok podpisywane są coraz to nowe kontrakty. Główny cel to pozyskiwanie nowych klientów. Obecnie założenie te jest na bieżąco realizowane, aby ugruntować pozycję wśród firm sprzątających.

Wykonywanie usług sprzatania

Nasza firma sprzątająca CLEAN SERWIS posiada swoje oddziały w całej Polsce. Dzięki naszemu zaawansowanemu instrumentowi sprzątającemu oraz doświadczonemu zespołowi, udało nam się stworzyć doskonały skład sprzątający. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątani. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych firm. Jednocześnie ceny oferowanych przez nas usług są konkurencyjne. Warto zatem skorzystać z naszych usług.

Doświadczenie i praktyka

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS posiada doświadczenie w prowadzeniu usług sprzątających poparte kilkuletnią praktyką. Zapewniamy zachowanie wymaganych standardów, reżimów sanitarnych zgodnie ze specyfiką danego obiektu. W firmie funkcjonuje rozbudowany system szkoleń personelu podstawowego oraz osób zarządzających na poszczególnych szczeblach. Jeżeli zależy Państwu na cyklicznym sprzątaniu, które pozwoli utrzymać wysoki poziom czystości w Państwa firmie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług abonenckich. Nasza firma sprzątająca indywidualnie dopasuje się do Państwa i ustali częstotliwość z jaką pracownicy naszej firmy sprzątającej będą wykonywać prace porządkowe dla Pańskiej firmy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej