Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie gabinetów lekarskich szpitali i aptek

Sprzątnie w służbie zdrowia i aptekach

szptal_artNasza firma sprzątająca CLEAN SERWIS PREMIUM posługuje się nowoczesnym sprzętem renomowanych firm oraz stosuje preparaty czyszczące i dezynfekujące atestowane przez Państwowy Zakład Higieny do użytku w obiektach służby zdrowia. Pracownicy Działu posiadają szeroki zakres wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu funkcjonowania szpitali, zakażeń wewnątrzszpitalnych, higieny komunalnej oraz zagadnień profesjonalnego utrzymania czystości w placówkach służby zdrowia. Dużą wagę przywiązujemy do dbałości o estetykę różnego rodzaju podłóg, w skład czego wchodzi czyszczenie przy pomocy profesjonalnych maszyn oraz nanoszenie i pielęgnacja powłok polimerowych. Odświeżamy również dywany, wykładziny niezmywalne i tapicerki.

Jakość usług

Nasza firma sprzątająca jest elastyczna i wychodzi na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów oferując Państwu wszystkie niezbędne usługi. Naszą dewizą jest jakość. Naszą firmę PREMIUM CLEAN SERWIS charakteryzuje konkurencyjność w branży po przez traktowanie wszystkich Klientów w taki sam sposób, posługując się wysokim standardem usług - niezależnie od tego, czy jest to służba zdrowia czy też apteka. Szczególną uwagę zwracamy na dobór personelu, który jest podstawą naszego sukcesu. Stawiamy na uczciwość, dokładność i wysoką kulturę osobistą.

Profesjonalizm

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W trosce o naszych klientów, a w szczególności o Państwa cenny czas nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS przyjeżdża na miejsce zlecenie ze wszystkim co jest niezbędne do wysprzątania gabinetu bądź apteki. Dysponujemy specjalistycznymi odkurzaczami, mopami, ścierkami jak również workami na śmieci oraz niezbędnymi środkami czystości. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach oraz na terenach do nich przylegających. Nasza firma sprzątająca zapewni Państwu, że nasza praca zostanie wykonana solidnie, rzetelnie, fachowo oraz terminowo.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej