Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie mieszkań aparatmentów wakacyjnych

Sprzątanie mieszkań domów i apartamentów wakacyjnych

apartamet_wakacyjny_artKażda rodzina w czasie wakacji potrzebuje dużo miejsca. Dzieci chcą się wyrwać na wolność i spędzać przyjemnie czas. Lubią, gdy coś się dzieje. Potrzebują zorganizowanych zajęć, urozmaicenia i miejsca aby się wyszaleć. A rodzice chcą mieć podczas urlopu także trochę spokoju, nawet jeśli dzielą z dziećmi wygodne i przestronne wnętrza Ważne, aby przestrzeń przez nie zajmowana była czysta, zadbana i świeża. Oferujemy pełny zakres usług związanych z zapewnieniem czystości w mieszkaniu lub domu wakacyjnym

Szybkość i dokładność

Małe mieszkanko, dom, apartament czy willa dla nas to nie ma znaczenia. Posprzątamy szybko i dokładnie. Jesteśmy gotowi na posprzątanie nawarstwionych brudów, trudnych plam, pozostałości po awariach, wymianach instalacji i wszelkiego niespodziewanego bałaganu.

Nasi pracownicy

Nasi pracownicy to osoby odpowiednio wykwalifikowane i przeszkolone, dlatego świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Nie ma pomieszczeń, których sprzątnięcie sprawiłoby nam trudność. Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzątania apartamentów wakacyjnych . Dzięki tej usłudze możecie Państwo cieszyć się lśniącym i czystym apartamentem nie wkładając w jego sprzątanie żadnego wysiłku. 

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej