Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie po pracach budowlanych i remontowych

Sprzątnie po budowie i remoncie

remont_artNawet najlepiej zabezpieczone na czas remontu lub budowy domu pomieszczenie po zakończeniu prac wymaga gruntownego posprzątania, gdyż pył, który powstaje dostaje się wszędzie i nie można się przed nim zabezpieczyć. Dlatego usługę świadczoną przez naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS polecamy szczególnie do takich obiektów jak biura, czyli wszędzie tam, gdzie posadzki są obciążone dużym przepływem osób, a jednocześnie wymagana jest wysoka nieskazitelna czystość. Pamiętajmy, że na wszystkich robi wrażenie, kiedy wchodzimy do budynku i widzimy błyszczącą, zadbaną podłogę.

Elastyczność

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN jest elastyczna - dostosowujemy się do wymagań klienta. Sami Państwo wybieracie, jakie prace mają zostać wykonane. W sprzątanie poremontowe wchodzą między innymi następujące czynności: odkurzenie ścian i podłóg, mycie stolarki okiennej i drzwiowej, doczyszczanie glazury i terakoty, doczyszczanie sanitariatów, mycie szaf wnękowych, mycie lamp oświetleniowych. Dodatkowo specjalnie na życzenie klientów proponujemy doczyszczanie maszynowe podłóg, zabezpieczenie podłóg warstwą polimeru, pranie wykładzin, impregnacja wykładzin i tapicerki meblowej.

Szybkość działania

Kompleksowe wysprzątanie nowopowstałych lub remontowanych obiektów nie jest nam obce, dlatego nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS zadba o to, aby byli Państwo zadowoleni a Państwa biuro było lśniące i pachnące. Bardzo często oddanie lokali wiąże się z błyskawicznym, zazwyczaj graniczącym z cudem terminem. Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS pracuje wówczas o każdej porze dnia i nocy. Szybko i skutecznie usuniemy uporczywy kurz, pył poremontowy, plamy po farbach, lakierach itp. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej