Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Specjalistyczne pranie tapicerek meblowych

Pranie tapicerek meblowych

tapicerka_artW ofercie firmy PREMIUM CLEAN SERWIS znajdą Państwo usługi w zakresie prania i czyszczenia  wyrobów tekstylnych. Naszą specjalnością jest: pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki meblowej. Wyspecjalizowana kadra, wysokiej klasy urządzenia techniczne renomowanej marki Karcher oraz profesjonalne środki chemiczne to gwarancja najwyższej, jakości usług i porad branżowych potwierdzone 100% zadowoleniem naszych dotychczasowych Klientów.Dzięki nowoczesnej technologii oraz profesjonalnym środkom czyszczącym, które są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS jest w stanie skutecznie utrzymywać czystość w Państwa biurach, a także usuwać zabrudzenia z wykładzin, dywanów oraz obić.

Zadowolenie Klienta

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, więc wszystkie zlecenia wykonywane są przez naszą firmę sprzątającą rzetelnie i profesjonalnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Firmy zlecające nam usługi sprzątania oraz utrzymania czystości są w pełni zadowolone z wykonywanej przez naszą firmę sprzątającą pracę. Wykonywane przez nas pranie dywanów lub czyszczenie wykładzin usuwa nawet najtrudniejszy i najbardziej oporny brud.

Oferta

Jeśli są Państwo zdecydowani na wysoką, jakość usług zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ponieważ oferujemy Państwu profesjonalne pranie i czyszczenie kanap, foteli, wersalek, sof, narożników, puf, krzeseł. Tapicerki, które latami nie są prane i czyszczone tracą swoje piękne kolory i świeżość. Wszystkie zanieczyszczenia, które są gromadzone w materiale powodują powstanie trudnych do usunięcia plam. Utrzymanie tapicerki meblowej w czystości jest niezwykle ważne, nie tylko dla poczucia komfortu, ale przede wszystkim dla zdrowia i wyeliminowania alergenów pochodzących z roztoczy, które są główną przyczyną alergii.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej