Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Sprzątanie powierzchni biurowej i budynków

Sprzątnie powierzchni sklepowej i punktów usługowych

biura_artCzyste, schludne i uporządkowane pomieszczenie biurowe, ład wokół stanowiska pracy i na korytarzach wpływa pozytywnie na samopoczucie użytkownika i efekty jego pracy. Pozwala się skupić na pracy, nie rozprasza i nie odciąga od głównych zadań, a przede wszystkim nadaje stanowisku miano bezpiecznego i higienicznego. Wszystkich właścicieli i zarządców zainteresowanych usługą „sprzątanie biur i budynków” zapraszamy, więc do kontaktu z naszą firma w celu umówienia się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie, na którym nasz pracownik po zapoznaniu się z oczekiwaniami doradzi i przedstawi konkretną ofertę usług z konkretnymi cenami.

Wykwalifikowany personel

Posiadamy wykwalifikowany personel oraz dysponujemy sprawdzonym i niezawodnym do tego sprzętem jak i skutecznymi środkami posiadającymi niezbędne atesty. Nasza firma wykonuje prace z zakresu codziennego sprzątania różnych powierzchni oraz jest gotowa do wykonania szeregu prac dodatkowych oraz specjalistycznych wykonywanych okresowo. Oferujemy sprzątanie poza godzinami pracy jak i serwis dzienny a w razie potrzeby zastępstwo w czasie urlopu lub choroby.

Zakres prac

Podstawowy zakres czynności, który oferuje Państwu firma PREMIUM CLEAN SERWIS to przede wszystkim odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli, biurek i parapetów, mycie powierzchni szklanych, czyszczenie kaloryferów, podlewanie kwiatów, utrzymanie czystości w toaletach i kuchni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług a my z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby w Państwa biurze było przyjemnie i czysto.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie powierzchni sklepowej

Sprzątnie powierzchni sklepowej i punktów usługowych

sklep_artZachowanie czystości na powierzchniach handlowych takich jak na przykład galerie handlowe, czy sklepy wielko powierzchniowych, które codziennie są odwiedzane przez tysiące klientów stanowi nie lada wyzwanie dla firm sprzątających. Nasza firma PREMIUM CLEAN SERWIS za podstawę profesjonalnego sprzątania powierzchni handlowych obrała sobie przede wszystkim personel, a dokładnie przeszkolona i doświadczona załoga, której praca bezpośrednio przekłada się, na jakość oferowanych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy w określonym miejscu przechodzą serię szkoleń w zakresie metod i technologii sprzątania, stosowanych środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń. Dopiero tak przygotowany pracownik może samodzielnie wykonywać usługę na rzecz naszego klienta.

Kontrola jakości

Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta, co, do jakości świadczonych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług, każdy obiekt posiada kierownika obiektu. Osoba ta przede wszystkim nadzoruje i kontroluje pracowników, zapewnienia ciągłość dostaw środków chemicznych i środków sanitarno - higienicznych jak również odpowiada za prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z administracją obiektu.

Godziny pracy i sprzęt

Godziny pracy pracowników dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz do Państwa potrzeb. Sprzęt wykorzystywany do poszczególnych czynności dobierany jest do wielkości obiektu i zakresu wykonywanych prac.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Specjalistyczne pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów i wykładzin

dywany_artWiększość z Państwa posiada w swoim domu lub też biurze wykładziny i dywany. Są one dekoracyjne, dodają wiele ciepła, jednak ich największą wadą jest ich podatność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, na których codziennie osadza się kurz, piasek czy też błoto, nie wspominając już o plamach po jedzeniu, piciu, smarach, olejach, farbach, kosmetykach. Wszystkie te brudy kumulują się, większość z nich utlenia się, pozostawiając dywan twardy i odporny na wszelkiego rodzaju działanie chemiczne i mechaniczne. Po kilku latach zanika już piękno i świetność wykładziny którą Państwo zakupili.

Profesjonalizm

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS pomoże przywrócić na nowo kolory, puszystość i czystość pranym powierzchniom pozostawiając na długo zapach świeżości. Sprzątanie dywanów i wykładzin rozpoczynamy od gruntownego odkurzania. Usuwa się wtedy luźno przylegający kurz jeżeli kurz osiadł się głęboko aż do struktury wykładziny rozprawimy się z nim używając urządzenia szczotkowego, który poradzimy sobie z każdym rodzajem zabrudzenia. Zanim zabierzemy się do prania istotne jest aby usunąć plamy znajdujące się na wykładzinie.

Gwarancja jakości

Wszystkie czynności nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS wykonuje na sprzęcie Karcher, który jest niezawodny w walce z brudem. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą. Nasze usługi wykonujemy tylko u klienta w profesjonalny sposób z najwyższej klasy dokładnością i zaangażowaniem. Usługi wykonujemy wszędzie tam gdzie liczy się czystość i dobrze wykonana praca.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Specjalistyczne pranie tapicerek meblowych

Pranie tapicerek meblowych

tapicerka_artW ofercie firmy PREMIUM CLEAN SERWIS znajdą Państwo usługi w zakresie prania i czyszczenia  wyrobów tekstylnych. Naszą specjalnością jest: pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki meblowej. Wyspecjalizowana kadra, wysokiej klasy urządzenia techniczne renomowanej marki Karcher oraz profesjonalne środki chemiczne to gwarancja najwyższej, jakości usług i porad branżowych potwierdzone 100% zadowoleniem naszych dotychczasowych Klientów.Dzięki nowoczesnej technologii oraz profesjonalnym środkom czyszczącym, które są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt, nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS jest w stanie skutecznie utrzymywać czystość w Państwa biurach, a także usuwać zabrudzenia z wykładzin, dywanów oraz obić.

Zadowolenie Klienta

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, więc wszystkie zlecenia wykonywane są przez naszą firmę sprzątającą rzetelnie i profesjonalnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Firmy zlecające nam usługi sprzątania oraz utrzymania czystości są w pełni zadowolone z wykonywanej przez naszą firmę sprzątającą pracę. Wykonywane przez nas pranie dywanów lub czyszczenie wykładzin usuwa nawet najtrudniejszy i najbardziej oporny brud.

Oferta

Jeśli są Państwo zdecydowani na wysoką, jakość usług zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ponieważ oferujemy Państwu profesjonalne pranie i czyszczenie kanap, foteli, wersalek, sof, narożników, puf, krzeseł. Tapicerki, które latami nie są prane i czyszczone tracą swoje piękne kolory i świeżość. Wszystkie zanieczyszczenia, które są gromadzone w materiale powodują powstanie trudnych do usunięcia plam. Utrzymanie tapicerki meblowej w czystości jest niezwykle ważne, nie tylko dla poczucia komfortu, ale przede wszystkim dla zdrowia i wyeliminowania alergenów pochodzących z roztoczy, które są główną przyczyną alergii.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Czyszczenie podłóg, doczyszczanie chemiczne podłóg

Chemiczne czyszczenie podłóg

podlogiChemiczne doczyszczanie podłóg ma na celu usunięcie warstwy zanieczyszczeń z silnie zabrudzonej podłogi oraz usunięcie starych powłok polimerowych i nawarstwionych środków chemicznych. Do czyszczenia podłóg nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS używa specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalne i skuteczne środki czyszczące renomowanych firm. Chemiczne doczyszczanie podłóg ma na celu usunięcie warstwy zanieczyszczeń z silnie zabrudzonej podłogi oraz usunięcie starych powłok polimerowych i nawarstwionych środków chemicznych. Posadzki są zawsze wizytówkami miejsc, w których są zainstalowane.

Rodzaje podłóg

W budynkach biurowych czy też handlowych na podłodze spotykamy najczęściej posadzki twarde oraz wykonane z tworzyw sztucznych, np. PCV. Codziennie, w trakcie użytkowania wcierane są w nie wszelakie zabrudzenia jak piach przyniesiony na obuwiu, rozlane płyny. Codzienne sprzątanie posadzek jest niezbędne, jednak nawet najlepiej wykonane nie powstrzyma posadzki przed zużyciem, stratą estetycznego wyglądu.

Konserwacja

Dlatego ważne jest też okresowe, gruntowne ich doczyszczanie oraz zabezpieczanie specjalnymi powłokami, które poprawiają ich wygląd oraz przyjmują na siebie codzienne obciążenia, wydłużając żywotność każdej posadzki.Utrzymanie posadzek w czystości nie tylko przedłuża ich żywotność, ale też w prosty sposób poprawia komfort oraz bezpieczeństwo pracy. W zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni i rodzaju zabrudzeń dobieramy odpowiednie środki chemiczne zasadowe lub kwasowe. Środki te pozostawiają po sobie przyjemny zapach

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie po imprezach zamkniętych i plenerowych

Sprzątanie po imprezach

imprezy_artWszyscy lubimy się bawić, przyjmować gości, ale niestety przychodzi również koniec zabawy i trzeba wszystko posprzątać. Mogą Państwo zlecić naszej firmie to niewdzięczne zadanie. Oferujemy Państwu sprzątanie zarówno przed imprezą w czasie montażu sprzętu i dekoracji jak też po imprezach. Zapewniamy obsługę nocną oraz zaopatrujemy w środki higieniczne. Na życzenie klienta podstawiamy kontener na śmieci oraz zapewniamy jego wywóz. Obsługujemy zarówno imprezy zamknięte jak też wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe. Jesteśmy elastyczni oraz dopasowujemy się do każdego klienta. Profesjonalne, kompleksowe i rzetelne sprzątanie to nasza specjalność.

Kompleksowe sprzątanie

PREMIUM CLEAN SERWIS oferuje Państwu usługi porządkowe w tym mycie witryn, okien, pranie wykładzin i tapicerki, sprzątanie biur. Porządki i utrzymanie czystości są naszą specjalnością. Oferta jest skierowana do biur znajdujących się w każdym większym mieście w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Doświadczenie, częsta kontrola  nad wykonywanymi pracami oraz dobrze przeszkolony personel to nasza recepta na sukces. Wielofunkcyjne maszyny do czyszczenia dużych powierzchni skracają czas wykonywanej pracy przy jednoczesnym podwyższeniu jakości usługi.

Gwarancja jakości

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS jest firmą na którą mogą Państwo liczyć. Mają Państwo gwarancje, że wykonane przez nas usługi są zakończone rzetelnie, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Warto zainwestować w firmę sprzątającą która na pewno będzie pomocna. Nasza firma sprzątająca przyjedzie do Państwa na wcześniej wyznaczoną przez Państwa godzinę. Mogą Państwo zamówić naszą usługę a Państwa mieszkanie wróci do pierwotnego stanu z dnia poprzedniego i będzie lśniło czystością a Państwo w spokoju będą mogli odpocząć po trudach minionej nocy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Mycie okien metodą tradycyjną i alpinistyczną

Mycie okien

elewacje_artOkna są oczami biura. Jeśli są brudne "nie dostrzega się wielu możliwości i biznesowych okazji" jakie pojawiają się na Państwa drodze. Według Feng Shui są powiązane ze sławą i reputacją. Czyste i błyszczące okna sprawiają , że ludzie doceniają i podziwiają Państwa umiejętności. Na widok brudnych okien ludzie z politowaniem kręcą głową, przylepiają firmie etykietkę firmy nieudolnej i niedbałej. Przyjmujemy zlecenia na mycie okien metodą alpinistyczną z lin i podnośnika. Obecnie jesteśmy w stanie umyć praktycznie każde okno, niezależnie od tego czy jest to okno drewniane /rozkręcane/, plastikowe czy aluminiowe, oraz niezależnie od tego, na jakiej jest wysokości.

Mycie alpinistyczne i specjalistyczne

Mycie okien na wysokościach (metodą alpinistyczną)  realizujemy przy użyciu teleskopów, podnośników lub na linach przez wykwalifikowanych alpinistów. Z naszych usług korzystają niezliczone firmy oraz spółki. Oferta sporządzona przez naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS obejmuje mycie okien trudnodostępnych lub niedostępnych tradycyjnymi metodami. Wykonanie usługi poprzedza zawsze wizja mająca na celu sprawdzenie możliwości technicznych danego budynku.  Myjemy sprawnie i dokładnie nie pozostawiając smug i zacieków. Atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta wyróżniają nas na tle konkurencji. Usługi wykonujemy w godzinach i terminie dogodnym dla Państwa. 

Wykwalifikowany personel

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie i aktualne badania BHP oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania prac na wysokości oraz prac alpinistycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.  Nasza firma sprzątająca używa środków, które są najwyższej jakości i niepozostawianą na oknach żadnych smug czy też zacieków. Koszt usługi zależy od rodzaju oraz powierzchni okien. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą prosimy o kontakt.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie po pracach budowlanych i remontowych

Sprzątnie po budowie i remoncie

remont_artNawet najlepiej zabezpieczone na czas remontu lub budowy domu pomieszczenie po zakończeniu prac wymaga gruntownego posprzątania, gdyż pył, który powstaje dostaje się wszędzie i nie można się przed nim zabezpieczyć. Dlatego usługę świadczoną przez naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS polecamy szczególnie do takich obiektów jak biura, czyli wszędzie tam, gdzie posadzki są obciążone dużym przepływem osób, a jednocześnie wymagana jest wysoka nieskazitelna czystość. Pamiętajmy, że na wszystkich robi wrażenie, kiedy wchodzimy do budynku i widzimy błyszczącą, zadbaną podłogę.

Elastyczność

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN jest elastyczna - dostosowujemy się do wymagań klienta. Sami Państwo wybieracie, jakie prace mają zostać wykonane. W sprzątanie poremontowe wchodzą między innymi następujące czynności: odkurzenie ścian i podłóg, mycie stolarki okiennej i drzwiowej, doczyszczanie glazury i terakoty, doczyszczanie sanitariatów, mycie szaf wnękowych, mycie lamp oświetleniowych. Dodatkowo specjalnie na życzenie klientów proponujemy doczyszczanie maszynowe podłóg, zabezpieczenie podłóg warstwą polimeru, pranie wykładzin, impregnacja wykładzin i tapicerki meblowej.

Szybkość działania

Kompleksowe wysprzątanie nowopowstałych lub remontowanych obiektów nie jest nam obce, dlatego nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS zadba o to, aby byli Państwo zadowoleni a Państwa biuro było lśniące i pachnące. Bardzo często oddanie lokali wiąże się z błyskawicznym, zazwyczaj graniczącym z cudem terminem. Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS pracuje wówczas o każdej porze dnia i nocy. Szybko i skutecznie usuniemy uporczywy kurz, pył poremontowy, plamy po farbach, lakierach itp. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie mieszkań aparatmentów i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

mieszkania_artNasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi niezwykle dynamiczny i szybki tryb życia, co sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające w mieszkaniach i domach. Nie ma nic przyjemniejszego niż moment gdy otworzą Państwo drzwi swojego domu, zaraz po tym gdy został wysprzątany - przez kogoś innego. To to uczucie gdy cały dom jest naprawdę czysty i pachnący. Profesjonalny serwis domowy może zaoferować Państwu to uczucie, oraz wiarę w to że chociaż jedna rzecz w Państwa zapracowanym dniu jest załatwiona do końca.

Dobry wybór

Wybierając firmę sprzątającą oczekują Państwo, żeby nie angażował zbyt dużo Państwa czasu a jednocześnie aby wyręczył Państwa w większości spraw domowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi. Wyczyścimy Państwa dom od piwnic po strych. Zrobimy to w takim czasie aby nie zakłócać Państwa cennego czasu. Sprzątamy domy i mieszkania od długiego czasu, więc ten temat znamy jak nikt inny. Mamy do tego wyszkolonych ludzi jak i nowoczesny sprzęt.

Elastyczność

Potrafimy dopasować się do wymagań klienta. Zaufanie, którym obdarzają Państwo naszą firmę sprzątającą PREMIUM CLEAN SERWIS jest dla nas najważniejsze. Dobieramy więc personel, który jest rzetelny i dokładny. Czujemy się odpowiedzialni za naszych pracowników i zrobimy wszystko aby nigdy nie zawiedli naszych klientów. Prawie wszystkie problemy mogą Państwo rozwiązać szybko i bezstresowo wykonując tylko jeden telefon. Zapraszamy więc do korzystania z naszych usług a gwarantujemy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie mieszkań aparatmentów wakacyjnych

Sprzątanie mieszkań domów i apartamentów wakacyjnych

apartamet_wakacyjny_artKażda rodzina w czasie wakacji potrzebuje dużo miejsca. Dzieci chcą się wyrwać na wolność i spędzać przyjemnie czas. Lubią, gdy coś się dzieje. Potrzebują zorganizowanych zajęć, urozmaicenia i miejsca aby się wyszaleć. A rodzice chcą mieć podczas urlopu także trochę spokoju, nawet jeśli dzielą z dziećmi wygodne i przestronne wnętrza Ważne, aby przestrzeń przez nie zajmowana była czysta, zadbana i świeża. Oferujemy pełny zakres usług związanych z zapewnieniem czystości w mieszkaniu lub domu wakacyjnym

Szybkość i dokładność

Małe mieszkanko, dom, apartament czy willa dla nas to nie ma znaczenia. Posprzątamy szybko i dokładnie. Jesteśmy gotowi na posprzątanie nawarstwionych brudów, trudnych plam, pozostałości po awariach, wymianach instalacji i wszelkiego niespodziewanego bałaganu.

Nasi pracownicy

Nasi pracownicy to osoby odpowiednio wykwalifikowane i przeszkolone, dlatego świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Nie ma pomieszczeń, których sprzątnięcie sprawiłoby nam trudność. Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzątania apartamentów wakacyjnych . Dzięki tej usłudze możecie Państwo cieszyć się lśniącym i czystym apartamentem nie wkładając w jego sprzątanie żadnego wysiłku. 

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie gabinetów lekarskich szpitali i aptek

Sprzątnie w służbie zdrowia i aptekach

szptal_artNasza firma sprzątająca CLEAN SERWIS PREMIUM posługuje się nowoczesnym sprzętem renomowanych firm oraz stosuje preparaty czyszczące i dezynfekujące atestowane przez Państwowy Zakład Higieny do użytku w obiektach służby zdrowia. Pracownicy Działu posiadają szeroki zakres wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu funkcjonowania szpitali, zakażeń wewnątrzszpitalnych, higieny komunalnej oraz zagadnień profesjonalnego utrzymania czystości w placówkach służby zdrowia. Dużą wagę przywiązujemy do dbałości o estetykę różnego rodzaju podłóg, w skład czego wchodzi czyszczenie przy pomocy profesjonalnych maszyn oraz nanoszenie i pielęgnacja powłok polimerowych. Odświeżamy również dywany, wykładziny niezmywalne i tapicerki.

Jakość usług

Nasza firma sprzątająca jest elastyczna i wychodzi na przeciw rosnącym potrzebom naszych klientów oferując Państwu wszystkie niezbędne usługi. Naszą dewizą jest jakość. Naszą firmę PREMIUM CLEAN SERWIS charakteryzuje konkurencyjność w branży po przez traktowanie wszystkich Klientów w taki sam sposób, posługując się wysokim standardem usług - niezależnie od tego, czy jest to służba zdrowia czy też apteka. Szczególną uwagę zwracamy na dobór personelu, który jest podstawą naszego sukcesu. Stawiamy na uczciwość, dokładność i wysoką kulturę osobistą.

Profesjonalizm

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. W trosce o naszych klientów, a w szczególności o Państwa cenny czas nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS przyjeżdża na miejsce zlecenie ze wszystkim co jest niezbędne do wysprzątania gabinetu bądź apteki. Dysponujemy specjalistycznymi odkurzaczami, mopami, ścierkami jak również workami na śmieci oraz niezbędnymi środkami czystości. Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach oraz na terenach do nich przylegających. Nasza firma sprzątająca zapewni Państwu, że nasza praca zostanie wykonana solidnie, rzetelnie, fachowo oraz terminowo.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Sprzątanie w abonament dla firm i organizacji

Sprzątnie w abonamencie

abonamentPodczas wieloletniej działalności na rynku usług utrzymania czystości firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS zdobyła sobie bardzo znaną i cenioną markę. Pracownicy stale podnoszą jakość wykonywanych usług poprzez stosowanie coraz nowszych technologii, środków utrzymania czystości ważnych producentów oraz rozbudowanego systemu kontroli. Wytężona praca całego zespołu owocuje sukcesami odnoszonymi każdego dnia. Z roku na rok podpisywane są coraz to nowe kontrakty. Główny cel to pozyskiwanie nowych klientów. Obecnie założenie te jest na bieżąco realizowane, aby ugruntować pozycję wśród firm sprzątających.

Wykonywanie usług sprzatania

Nasza firma sprzątająca CLEAN SERWIS posiada swoje oddziały w całej Polsce. Dzięki naszemu zaawansowanemu instrumentowi sprzątającemu oraz doświadczonemu zespołowi, udało nam się stworzyć doskonały skład sprzątający. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu sprzątani. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem renomowanych firm. Jednocześnie ceny oferowanych przez nas usług są konkurencyjne. Warto zatem skorzystać z naszych usług.

Doświadczenie i praktyka

Nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS posiada doświadczenie w prowadzeniu usług sprzątających poparte kilkuletnią praktyką. Zapewniamy zachowanie wymaganych standardów, reżimów sanitarnych zgodnie ze specyfiką danego obiektu. W firmie funkcjonuje rozbudowany system szkoleń personelu podstawowego oraz osób zarządzających na poszczególnych szczeblach. Jeżeli zależy Państwu na cyklicznym sprzątaniu, które pozwoli utrzymać wysoki poziom czystości w Państwa firmie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług abonenckich. Nasza firma sprzątająca indywidualnie dopasuje się do Państwa i ustali częstotliwość z jaką pracownicy naszej firmy sprzątającej będą wykonywać prace porządkowe dla Pańskiej firmy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Dostarczanie środków czystości i higienicznych

Sprzątnie powierzchni sklepowej i punktów usługowych

srodki_artNa Państwa życzenie dostarczamy środki czystości oraz wszelkiego rodzaju środki higieniczne. Współpracujemy z producentami oraz dystrybutorami środków renomowanych firm jak też dysponujemy w swojej ofercie środkami bardziej ekonomicznymi cenowo. Oferujemy Państwu również możliwość montażu różnego rodzaju podajników (papier toaletowy, ręczniki zz, ręczniki z rolki, mydło w płynie, torebki foliowe, automatyczne odświeżacze). Zajmujemy się także kontrolą zużycia poszczególnych środków, co pozwala na dostarczeniu kolejnego zamówienia w odpowiednim czasie oraz zabezpiecza przed ewentualnymi brakami.

Oferta chemii profesjonalnej

Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta, co, do jakości świadczonych przez firmę PREMIUM CLEAN SERWIS usług, każdy obiekt posiada kierownika obiektu. Osoba ta przede wszystkim nadzoruje i kontroluje pracowników, zapewnienia ciągłość dostaw środków chemicznych i środków sanitarno - higienicznych jak również odpowiada za prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z administracją obiektu.

Jakość

Wszystkie oferowane środki chemii profesjonalnej reprezentują najwyższą, jakość, co oznacza zwłaszcza wydajność (bardzo wysoki poziom ich skoncentrowania) oraz to, że pozostawiają one przyjemne trwałe zapachy.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej