Nasza firma sprzątająca przyjmuje zlecenia na sprzątanie domów Szczecin, mieszkań i budynków. Dobrze wyposażone zaplecze i wykwalifikowana kadra pracowników przekładają się na skuteczność i niezawodność. Zlecenie sprzątania to wygodne rozwiązanie dla osób aktywnych i zapracowanych, którym zależy na porządku w miejscu zamieszkania.
Oferujemy również sprzątanie po remontach i imprezach, co gwarantuje szybkie uporanie się z kłopotem. Odpowiednio dobrane środki czystości, zapewnią higieniczną czystość w każdym kącie. Podejmujemy się także sprzątania biur w Szczecinie, budynków i sklepów, co jest naszą propozycją dla firm.

Polish English German

Cennik usług

Cennik usług sprzątania

Skutecznie dbamy o zachowanie czystości powierzonych nam obiektów, biur, budynków przemysłowych oraz ich bezpośredniego otoczenia. Przyczynia się do zwiększenia ich atrakcyjności w oczach naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług wystarczy do nas zadzwonić  Mogą Państwo zarezerwować termin a nasza firma sprzątająca PREMIUM CLEAN SERWIS wyceni Państwa zlecenie.

Jak mówi teoria i praktyka skutecznego handlu pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego czystość obiektu jest tym, na co zwracamy najczęściej uwagę, jako klienci i co w efekcie kształtuje naszą opinię o miejscu, w którym się znaleźliśmy. Oferujemy usługi sprzątania i usługi porządkowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Jesteśmy elastyczni, dlatego w większości przypadków ceny ustalamy z klientami indywidualnie w zależności od potrzeb klienta, lokalizacji i dostępności obiektów.

Ostateczna cena oraz zakres usług negocjowane są indywidualnie. Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy do nas zadzwonić. Mogą Państwo również Zaprosić naszego konsultanta, który przedstawi szczegółową ofertę i dopasuje ją do Państwa potrzeb. Wizyta jest nieodpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Firma Sprzątająca Szczecin - Firma Sprzątająca w Szczecinie

PREMIUM CELAN SERWIS świadczy kompleksowe usługi porządkowe w Szczecinie i wielu innych miastach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla prestiżu i wizerunku firmy jest wygląd jej obiektów, dlatego z ogromną starannością i zaangażowaniem dbamy o porządek w miejscach pracy naszych Klientów. Nasza firma sprzątająca w Szczecinie dostosowuje się indywidualnie do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni. Mogą być Państwo pewni, że zamówiona w naszej  firmie sprzątającej w Szczecinie będzie wykonana z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Korzystając z naszych usług porządkowo-czystościowych zyskują Państwo nie tylko komfort pracy w estetycznych pomieszczeniach, ale także oszczędzają cenny czas, który można spożytkować na wykonywanie kluczowych obowiązków związanych z prowadzeniem działalności biznesowej.


Oferujemy w naszej firmie sprzątającej w Szczecinie sprzątanie bieżące, mycie okien, czyszczenie dywanów, pranie wykładzin i tapicerek, serwis dzienny, sprzątanie poremontowe, specjalistyczne czyszczenie hal naprawczych, przemysłowych, itp., dezynsekcja stanowisk pracy (aparaty telefoniczne, klawiatury, itp.). Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Specjalna oferta

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

W ABONAMENCIE DLA FIRM
Sprzątanie powierzchni biurowych sklepowych i innych - usługa wykonywana codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach ustalonych z zamawiająym.
Więcej

Dane firmy

PREMIUM CLEAN SERWIS

Angelika Duszyńska
ul. Żyzna 17
71-220 Szczecin
NIP 851-212-84-28
REGON 812385313
Więcej